• Látogatók a Tündérkertben

• Január utolsó napjai ködös, szürke időjárással köszöntöttek be hozzánk, de a gútai Tündérkert óvoda brünni téri  osztályainak  falai között, és az Erdő utcai kihelyezett osztályainak épületében is nagy volt az izgalom. Mindannyian izgatottan készülődtünk a leendő kis ovisok fogadására.

A nyitott nap keretén belül az apróságok és szüleik megismerkedhettek az óvoda épületeivel, az óvónénikkel és mindazokkal, akik a gyerekekről való gondoskodásban részt vesznek.

A kicsiket sok-sok ajándék, játék, gyermektáncház, mese előadás, játszóház várta. S miközben ők birtokba vették az osztályokat, a szülők felvilágosítást kaptak Mgr. Tóth Szilviától, az óvoda igazgatónőjétől az intézmény programjáról, napirendjéről, valamint a beíratkozással kapcsolatos tudnivalókról.

Az elfáradt apróságoknak a szakácsnénik finom tízóraival kedveskedtek, és megkóstolhatták azokat a kennyérre kenhető finomságokat is, amelyekkel a következő tanévben, már valódi Kistündérként alaposabban is megismerkedhetnek.

Reméljük, a gyerekeknek is, és a szülőknek is elnyerte tetszését az óvodánk, és csatlakoznak hozzánk, hogy ők is a Tündérkert óvoda nagy családjához tartozzanak majd.

Riflik Andrea