• Az adó 2%-nak felajánlása

• Tisztelt Szülők!

Idén újra fel lehet ajánlani az óvodánk mellett működő Szlovákiai Magyar Szülői Szövetség részére a tavalyi adójuk 2 százalékát. Ezt két módon teheti meg:

1. április 30-ai határidővel az alkalmazott, akinek a munkahelyén kitöltik a szükséges nyomtatványt (Vyhlásenie, Potvrdenie). Az összeg nem lehet kisebb, mint 3€.

2. március 31-ei határidővel a vállalkozók, akik az adóbevallásukba dolgozzák be az adatokat, illetve cégek, amennyiben az adó befizetése is megtörténik március 31-ig.

Fontos kitölteni/kitöltetni a Becsületbeli nyilatkozatot is, ami alapján a Központi Iroda ki tudja választani, kik azok, akik a mi óvodánk részére küldik a hozzájárulásukat.

Amennyiben tehetik, kérjük Önöket, járuljanak hozzá az óvoda mellett működő Szülői Szövetség munkájához, hogy ők ezt az összeget a gyermekeinkre tudják fordítani.

KÖSZÖNJÜK!

A nyomtatványok átvehetőek az osztályokban illetve az alábbi linken is :

• Ajándék

• A Kromberg – Schubert vállalat már harmadik alkalommal képzőművészeti eszközökkel és irodai szerekkel ajándékozta meg óvodánkat, melyet a gyermekek és az óvónők a mindennapi nevelői-oktatói munka során tudnak felhasználni.

Köszönjük szépen!

• Ajándék

• A Baby Kids Fashion vállalkozás ismét megajándékozta óvodánkat 4 csomag fertőtlenítőszerrel, mellyel biztosítani tudjuk, hogy gyermekeik megfelelő környezetben tölthessék a napot az óvodánkban.

Köszönjük szépen!