• A teszetlésen való részvétel felmérése

• Tisztelt Szülők!

A Szlovák Körtársaság Oktatási Minisztériumának 2021. január 5-én kelt Ajánlása alapján mérjük fel óvodánkban a törvényes képviselők részvételi szándékát az óvodanyitás előtti koronavírus tesztelésen. A tesztelés időpontja 2021. január 22 – 24 között lesz.

A gyermekek a tesztelésen nem vesznek részt, csak a törvényes képviselők.

Kérjük Önöket, hogy

holnap délig (kedd, 2021. január 12.)

az osztályos óvónők felé jelezzék, ha részt kívánnak venni a tesztelésen. Kérjük Önöket, adják meg a gyermek és a törvényes képviselő nevét is.

Köszönöm.

Mgr. Marosi Marianna

Igazgatónő

• Óvodanyitás 2021. január 11-től

• Tisztelt Szülők!

A Szlovák Körtársaság Oktatási Minisztériumának 2021. január 4-én kelt Ajánlása valamint a Fenntartóval történt egyeztetés alapján

2021. január 11-től (hétfő)

azoknak a gyermekek lesz nyitva az óvodánk, ahol a szülők a kritikus infrastruktúrában dolgoznak:

• az egészségügyi és szociális intézmények dolgozói, rendőrök, tűzoltók, katonák,
            • valamint az elárusítók és olyan alkalmazottak, akiknek a munkája szükséges a létfenntartáshoz.

Kérjük Önöket, az osztályos óvónők felé jelezzék, hogy gyermekeik számára igénylik-e az óvodát.

Továbbá tájékoztatom Önöket, hogy mind az Erdő utca 8 szám alatt, mind pedig a Brünni téren nyitunk legalább 1 – 1 osztályt.

A többi szülő erre az időszakra igényelheti a Szociális Biztosítótól az ápolási díjat – Pandemické ošetrovné.

Köszönöm.

Mgr. Marosi Marianna