• Lessük meg az óvodát

•                                              Nyitott nap a Tündérkertben

2013. január 22-én a gútai Brünni téri óvoda megnyitotta kapuját a jövendőbeli ovisok és szüleik előtt. A gyermek számára fontos, hogy hol tölti kisgyermekkorát, a szülő számára pedig lényeges, hogy megismerje a környezetet és a pedagógust akire rábízza gyermekét.

Az óvoda vezetősége „ nyitott nap“ formájában  adott erre lehetőséget az érintetteknek.

Az ovisok és az óvónénik játékos tevékenységekkel készültek az apróságok fogadására. A piciknek lehetőségük volt játszani, a pecsételés  technikájával megismerkedni, építhettek, táncolhattak az ovisokkal együtt ,élvezhették a gyerekek társaságát, felismerhették ismerőseiket, barátaikat közöttük. A szakácsnénik finom süteménnyel és frissítővel kedveskedtek a leendő kisovisoknak.

Ez idő alatt az óvoda igazgatónője, Mgr. Tóth Szilvia interaktív táblán, képek segítségével bemutatta az óvodát. Továbbá tájékoztatta a szülőket az óvoda fontosságáról a gyermek fejlődésében. A szülők betekintést nyertek az óvodai életbe, információt kaptak az óvoda által nyújtott lehetőségekről.

Reméljük a gyerekek és a szülők  kellemes élményekkel távoztak az óvodából.

Tündérkert óvoda